Hostessy – na jakie wydarzenia warto je zatrudnić ?

Obrazy olejne
21 czerwca 2017
Łóżka dziecięce
6 lipca 2019

Hostessy towarzyszą każdemu większemu wydarzeniu reklamowemu. Są to przeważnie pięknie wyglądające panie, które przyciągają swoim wyglądem do oferowanych produktów. Pojawiają się one również na innych wydarzeniach np. biznesowych czy rozrywkowych.

 

 

Zakres pracy hostessy

Hostessy wbrew pozorom mają bardzo szeroki zakres możliwych aktywności do wyboru. Ich praca nie polega tylko na tym, aby pięknie wyglądać. Mogą uczestniczyć w akcjach promocyjnych, do tego wlicza się: rozdawanie ulotek, próbek perfum, degustacja. Kolejną grupą jest zbieranie danych, czyli przeprowadzanie ankiet, gromadzenie podpisów pod petycjami. Na imprezach biznesowych uczestniczą w targach, konferencjach lub dniach otwartych. Chętnie również pokazują się na imprezach rozrywkowych tj. bankiety, eventy sportowe. Oczywistym jest również ich obecność w modelingu. Odgrywają role w spotach reklamowych, teledyskach, są modelkami na różnych pokazach lub pracują jako, coraz bardziej popularne, „żywe manekiny”. Jak zostać fotomodelką? To złożone pytanie.

 

 

Wykształcenie

Wiele osób uważa, że hostessa to tylko ładna buzia, ale to nie do końca prawda. Słuszne jest stwierdzenie, że powinna być ładna, lecz to nie wystarczy, aby zostać profesjonalistą w tym zawodzie. Wielu na pewno zdziwi fakt, że osoby takie, które pragną rozwijać się zawodowo, muszą poznać wiele języków obcych, aby móc, w razie potrzeby, odpowiedzieć na pytania klientów z całego świata. Znajomość dobrych manier oraz zasad zachowania się w towarzystwie na najwyższym poziomie jest równie ważne, aby móc bez przeszkód uczestniczyć w spotkaniach biznesowych.

 

Wynajmij hostessę na swoją imprezę

Do uświetnienia każdej większej imprezy w Rzeszowie szukasz w wyszukiwarce słowa hostessy rzeszów, to dobry sposób na wyszukanie właśnie Agencji 500 nie tylko zachęcą one bardziej ludzi do udziału w niej, ale także uczynią ją bardziej prestiżową. Koszt takiej usługi to około 20zł za godzinę, ale efekty są tego warte. Godną polecenia agencją do wynajęcia hostess jest „Agencja500”, oferują usługi w wielu dziedzinach. Wynajmują hostessy na eventy, kongresy, targi i promocje, tancerki, animatorki, promujące produkty, wizerunkowe oraz wiele więcej.